Jaké služby vám v rámci PR mohu nabídnout?

Jan Šimral Služby

Co pro vás

mohu udělat?

Strategické poradenství

Strategické

poradenství

Media relations 2

Media relations

Sociální sítě a weby

Sociální sítě a web

Přímí kontakt s cílovou skupinou

Přímý kontakt
s cílovou skupinou

Školení na míru

Školení na míru

Strategické poradenství

Vypracování PR a komunikační strategie se zaměřením na zhodnocení současného stavu komunikace, cílové skupiny, komunikační cíle a konkrétní strategii a taktiku sdělující, jak těchto cílů dosáhnout s využitím například klasických médií, sociálních sítí či eventů.

Přímý kontakt s

cílovou skupinou

Pro některé typy firem nebo témat nejlépe funguje přímý kontakt s cílovou skupinou, například uspořádání odborného semináře, konference nebo třeba číše vína spojené s přednáškou. I s tímto formátem mám dlouhodobou zkušenost a rád vám s ním pomohu.

Media relations

Zviditelnění firmy v tradičních a on-line médiích, a to nikoliv prostřednictvím placené inzerce, ale dlouhodobého zajímavého obsahu, který vám pomohu generovat a který médiím nabídnu v podobě, v jaké pro ně bude užitečný a atraktivní. Dlouhodobou prací v této oblasti vás mediálně vyprofiluji jako experty ve vašem oboru s vysokou reputací, o jejichž odborné komentáře a vyjádření bude zájem. Vymyslím projekty propojující odbornost ve vašem oboru s vaší značkou. Media relations mohou zahrnovat odborné články do médií, tiskové zprávy, rozhovory, exkluzivní dodání podkladů vybranému novináři, tiskové konference a podobně.

Sociální sítě a web

Zajímavý obsah se kromě médií vyplatí vytvářet i pro firemní sociální sítě a web. Pomohu vám určit sociální sítě vhodné pro vaši cílovou skupinu a dlouhodobě připravovat zajímavý obsah, který bude pro tuto cílovou skupinu užitečný a lákavý. Na sociálních sítích totiž moc nefungují agresivní prodejní strategie, naopak se tam vyplácí postupné budování značky a reputace prostřednictvím sdílení části svého know-how, poskytování různých rad, tipů a podobně. Vedle toho vám mohu pomoci se zatraktivněním obsahu na webu a s lepším zacílením a zpřehledněním vašich stránek.

Školení na míru

Přímo u vás ve firmě mohu uspořádat seminář „Jak na PR a komunikaci s médii“ a/nebo workshop „Potenciál PR a komunikace vaší firmy“. Kontaktujte mě ohledně podrobnějších informací. Obdobná školení jsem připravoval například pro Ministerstvo zemědělství; Moravskoslezské Investice a Development a pro celou řadu firem z různých oborů.

Ceník

Moje základní hodinová sazba pro jednorázové či krátkodobé projekty je 2.900 Kč/hod + DPH. U dlouhodobé spolupráce poskytuji následující zvýhodnění formou měsíčních paušálů:

Typ paušálu
Počet hodin měsíčně
Sleva z hodinové sazby
Měsíčně celkem
Mini
10
2 %
28.420 Kč + DPH
Basic
15
10 %
39.150 Kč + DPH
Standard
20
15 %
49.300 Kč + DPH
Maxi
25
20 %
58.000 Kč + DPH

Potřebný počet hodin domlouvám s klientem podle individuálních potřeb firmy. 

Pro kvalitní výsledky v PR nestačí občasná jednorázová aktivita. Je zapotřebí dlouhodobější pravidelná činnost.

Jsem plátcem DPH.

Co o mně říkají klienti?