Reference

Mgr. Anna Šefčíková BBC.
Country Manager CZ/SK ve
společnosti Antal International

Profesionalita a korektnost při dosahování stanovených cílů. To je to, co se mi vybaví, když slyším jméno Jan Šimral. Obchodní partneři potřebují kreativní a smělé marketingové strategie. V panu Šimralovi jsme našli odvážné myšlení a kreativní metodologii. FOrmulování strategie je velmi důležité a závisí na realizaci, která byla pod záštitou pana Šimrala následující: jedním tématem jsme dosáhli 20 kvalitních mediálních vůstupů, včetně médií jako HN, Ekonom, Týden nebo Novinky.cz. Za společnost Antal International panu Šimralovi vřele děkuji. Věřím, že s ním budeme spolupracovat i v budoucnu.

Radek Štourač
jednatel společnosti Kinalisoft, firmy specializované na počítačové vidění

S Honzou Šimralem mám několikaleté výborné zkušenosti v oblasti PR poradenství. Sestavil pro naši společnost Kinalisoft PR a marketingovou strategii, a následně se podílel na její realizaci. Pomohl nám lépe a cíleněji oslovovat naše klienty prostřednictvím různých kanálů. Co se týče médií, vycházeli jsme z bodu nula, kdy se o Kinalisoftu v médiích vůbec nepsalo. Dnes máme i díky Honzovi za sebou několik velkých profilových rozhovorů, máme na kontě řadu zmínek v médiích a běžně nám vycházejí autorské články v odborných časopisech. Honzu Šimrala považuji za opravdového profesionála ve svém oboru.

Vít Čermák
Krajská hospodářská komora jižní Moravy

S panem Mgr. Šimralem mám velmi dobrou zkušenost. Naše organizace jej požádala o spolupráci při přípravě několika odborných konferencí. Díky jeho zapojení do realizačního týmu jsme získali velmi zajímavé řečníky z veřejné správy i soukromé sféry, sponzory a partnery konferencí a značné množství účastníků konferencí. Proto mohu pana Šimrala na oblast PR jednoznačně doporučit.

Jakub Lelek
Senior Trade & Investment Adviser, British Embassy Prague

S Janem jsem měl tu čest pracovat na Britském Velvyslanectví v Praze, kde měl na starosti vedení týmu komunikace. Musím ocenit jeho profesionalitu, kreativitu, cit pro detail, výbornou znalost českého mediálního prostředí a schopnost poradit tak, aby jakákoliv aktivita měla co největší mediální dopad. Jsem plně přesvědčen, že pro vaši společnost/projekt/akci udělá maximum, ať už se bude jednat o kompletní přípravu PR strategie, krizovou komunikaci či základní analýzu a poradenství s cílem zlepšit mediální potenciál vašich aktivit.

Adam Čermák
projektový manažer, Moravskoslezské Investice a Development, a.s.

Jan Šimral pro nás v Ostravě vedl 4hodinový seminář „Sociální sítě v byznysu“ určený pro zástupce firem z různých oborů z celého Moravskoslezského kraje. Dle zpětné vazby, kterou jsme od účastníků dostali, byli velmi spokojeni, odnesli si mnoho poznatků, které hned začali využívat v praxi, a celý seminář označili za velmi přínosný a kvalitní.

Radka Havlenová
manažerka marketingu, dříve Top Vision, nyní DHL Express

Honza Šimral nám ve firmě Top Vision zaměřené na manažerské vzdělávání pomáhal s PR. Se spoluprací jsem byla velmi spokojena. Honza připravil PR strategii a tu pak proaktivně uváděl v život. Uměl najít atraktivní témata, věděl, co novináři chtějí a potřebují. Pomohl nám být vidět v médiích.

Nikolas Pátek
Marketing | Business Development 

V době, kdy jsem pracoval v Colopu, což je společnost, která vyrábí a vyváží razítka do celého světa, Honza Šimral pro nás dělal PR. Razítka nejsou sexy produkt, přesto se mu dařilo, aby o firmě vycházely zajímavé výstupy a velmi nám pomohl v době covidu. Honza je profík, který plní termíny. Pracuje efektivně, je příjemný a naslouchá tomu, co společnost potřebuje. Samostatnost a pečlivost jsou jeho přednosti. A sám jsem se o PR díky němu hodně naučil.
 

Nela Hamouzová
 Marketing Manager, Tutor, s.r.o.

Pokud se chystáte spolupracovat s Honzou, rozhodně se připravte na následující: vysokou míru profesionality; proaktivní přístup hýřící novými a novými nápady; znalosti přesahující PR do dalších oblastí marketingu; dodržení všech možných, i zdánlivě nemožných termínů. Honza je zkrátka srdcař, kterého práce baví, a to zas bude bavit vás :).
 

Daniel Hutník
 IT expert na oblasti digitalizace a e-commerce

S Honzou se perfektně pracuje, spolupracujeme na PR již řadu let a to za různé značky. Vždy jsem byl v roli Honzova klienta a to že si ho vybírám opakovaně potvrzuje jeho kvalitu. Je to profesionál a PRkový veterán :). Měl jsem před tím zkušenosti s velkou agenturou a mnohem větším rozpočtem, ale tam se nám nedařilo dosahovat toho, čeho s Honzou. Za mne práce na 1*.
 

Tomáš Matoušek
redaktor iDNES.cz

S Janem Šimralem jsem spolupracoval téměř dva roky v době, kdy jsem působil v redakci iDNES.cz. Na rozdíl od většiny PR specialistů nepořádá na novináře hon ani kobercový nálet, a než s někým z médií začne spolupracovat, perfektně si nastuduje jeho práci a témata, kterými se zabývá. Nejen, že je to známka vysoké profesionality, navíc se mu díky tomu daří lépe navazovat vztahy s lidmi z médií, a tak může svá témata snáz dostávat do veřejného prostoru. Za své desetileté působení v médiích jsem měl pouze dva oblíbené nebo spřátelené PRisty – jedním z nich byl právě pan Šimral. Je lidský, férový, drží své slovo a spolupracovat s ním byla vždy radost.

Příklady mediálních výstupů

hospodarske noviny 2021 12 14 u exporteru oslabuje vyznam ru
Hospodářské noviny
4 Právo
Právo
9 Tyinternety.cz
Tyinternety.cz
13 Novinky.cz
Novinky.cz
3 E15
E15
7 IT Systems
IT Systems
6 Deník
Deník
1 MF DNES
MF DNES
8 Blesk.cz
Blesk.cz
2 iHNed.cz
iHned.cz
5 Forbes
Forbes
10 Podnikatel.cz
Podnikatel.cz
12 Moderní řízení
Moderní řízení
200618 MF DNES Šéf na dálku scaled
MF DNES
200517 E15.cz Komentář Karla Pilaře Svoboda v práci
E15.cz
200424 LN Dětská razítka proti viru
Lidové noviny
200519 MF DNES II Výstup z průzkumu scaled
MF DNES
200504 Článek v MM Průmyslovém spektru Tajemství výroby razítek
MM Průmyslové spektrum
210627 Lidovky.cz Politici na sitich
Lidové noviny
210601 Tyinternety Marketing a olympiada
Tyinternety.cz
210617 Ekonom.cz Kveten v e commerce
Ekonom.cz
210622 Procomputing Chyby firem v digitalizaci
Professional Computing
211012 Technickytydenik Medicina
Technický týdeník
210414 Tyden.cz Regulace reklamy
Týden.cz
2106 IT Systems Bezpapirove a digitalizovane fungovani 1
IT Systems
211101 Pro mesta a obce Digitalizace udrzby zelene
Pro města a obce
211130 Vseoprumyslu Dotace
Vseoprumyslu.cz
210603 mf dnes vysocina 2021 06 03 vetsina lidi si volno strada
MF DNES
200714 TV Prima Tutor VŠ přijímací zkoušky
TV Prima
11 Magazín MF DNES
Magazín MF DNES
210830 MAM Digital a predvolebni kampan II
Marketing & Media
200623 Novinky.cz VŠ analýza
Novinky.cz