Reference

Mgr. Anna Šefčíková BBC.
Country Manager CZ/SK ve
společnosti Antal International

Profesionalita a korektnost při dosahování stanovených cílů. To je to, co se mi vybaví, když slyším jméno Jan Šimral. Obchodní partneři potřebují kreativní a smělé marketingové strategie. V panu Šimralovi jsme našli odvážné myšlení a kreativní metodologii. FOrmulování strategie je velmi důležité a závisí na realizaci, která byla pod záštitou pana Šimrala následující: jedním tématem jsme dosáhli 20 kvalitních mediálních vůstupů, včetně médií jako HN, Ekonom, Týden nebo Novinky.cz. Za společnost Antal International panu Šimralovi vřele děkuji. Věřím, že s ním budeme spolupracovat i v budoucnu.

Radek Štourač
jednatel společnosti Kinalisoft, firmy specializované na počítačové vidění

S Honzou Šimralem mám několikaleté výborné zkušenosti v oblasti PR poradenství. Sestavil pro naši společnost Kinalisoft PR a marketingovou strategii, a následně se podílel na její realizaci. Pomohl nám lépe a cíleněji oslovovat naše klienty prostřednictvím různých kanálů. Co se týče médií, vycházeli jsme z bodu nula, kdy se o Kinalisoftu v médiích vůbec nepsalo. Dnes máme i díky Honzovi za sebou několik velkých profilových rozhovorů, máme na kontě řadu zmínek v médiích a běžně nám vycházejí autorské články v odborných časopisech. Honzu Šimrala považuji za opravdového profesionála ve svém oboru.

Vít Čermák
Krajská hospodářská komora jižní Moravy

S panem Mgr. Šimralem mám velmi dobrou zkušenost. Naše organizace jej požádala o spolupráci při přípravě několika odborných konferencí. Díky jeho zapojení do realizačního týmu jsme získali velmi zajímavé řečníky z veřejné správy i soukromé sféry, sponzory a partnery konferencí a značné množství účastníků konferencí. Proto mohu pana Šimrala na oblast PR jednoznačně doporučit.

Jakub Lelek
Senior Trade & Investment Adviser, British Embassy Prague

S Janem jsem měl tu čest pracovat na Britském Velvyslanectví v Praze, kde měl na starosti vedení týmu komunikace. Musím ocenit jeho profesionalitu, kreativitu, cit pro detail, výbornou znalost českého mediálního prostředí a schopnost poradit tak, aby jakákoliv aktivita měla co největší mediální dopad. Jsem plně přesvědčen, že pro vaši společnost/projekt/akci udělá maximum, ať už se bude jednat o kompletní přípravu PR strategie, krizovou komunikaci či základní analýzu a poradenství s cílem zlepšit mediální potenciál vašich aktivit.

Adam Čermák
projektový manažer, Moravskoslezské Investice a Development, a.s.

Jan Šimral pro nás v Ostravě vedl 4hodinový seminář „Sociální sítě v byznysu“ určený pro zástupce firem z různých oborů z celého Moravskoslezského kraje. Dle zpětné vazby, kterou jsme od účastníků dostali, byli velmi spokojeni, odnesli si mnoho poznatků, které hned začali využívat v praxi, a celý seminář označili za velmi přínosný a kvalitní.

Radka Havlenová
manažerka marketingu, dříve Top Vision, nyní DHL

Honza Šimral nám ve firmě Top Vision zaměřené na manažerské vzdělávání pomáhal s PR. Se spoluprací jsem byla velmi spokojena. Honza připravil PR strategii a tu pak proaktivně uváděl v život. Uměl najít atraktivní témata, věděl, co novináři chtějí a potřebují. Pomohl nám být vidět v médiích.

Příklady mediálních výstupů

Magazín MF DNES
Právo
Tyinternety.cz
Novinky.cz
E15
IT Systems
Deník
MF DNES
Blesk.cz
iHned.cz
Forbes
Podnikatel.cz
Moderní řízení
MF DNES
E15.cz
Lidové noviny
MF DNES
MM Průmyslové spektrum
Novinky.cz
TV Prima