Reference

Mgr. Anna Šefčíková BBC.
Country Manager CZ/SK ve
společnosti Antal International

Profesionalita a korektnost při dosahování stanovených cílů. To je to, co se mi vybaví, když slyším jméno Jan Šimral. Obchodní partneři potřebují kreativní a smělé marketingové strategie. V panu Šimralovi jsme našli odvážné myšlení a kreativní metodologii. FOrmulování strategie je velmi důležité a závisí na realizaci, která byla pod záštitou pana Šimrala následující: jedním tématem jsme dosáhli 20 kvalitních mediálních vůstupů, včetně médií jako HN, Ekonom, Týden nebo Novinky.cz. Za společnost Antal International panu Šimralovi vřele děkuji. Věřím, že s ním budeme spolupracovat i v budoucnu.

Radek Štourač
jednatel společnosti Kinalisoft, firmy specializované na počítačové vidění

S Honzou Šimralem mám několikaleté výborné zkušenosti v oblasti PR poradenství. Sestavil pro naši společnost Kinalisoft PR a marketingovou strategii, a následně se podílel na její realizaci. Pomohl nám lépe a cíleněji oslovovat naše klienty prostřednictvím různých kanálů. Co se týče médií, vycházeli jsme z bodu nula, kdy se o Kinalisoftu v médiích vůbec nepsalo. Dnes máme i díky Honzovi za sebou několik velkých profilových rozhovorů, máme na kontě řadu zmínek v médiích a běžně nám vycházejí autorské články v odborných časopisech. Honzu Šimrala považuji za opravdového profesionála ve svém oboru.

Vít Čermák
Krajská hospodářská komora jižní Moravy

S panem Mgr. Šimralem mám velmi dobrou zkušenost. Naše organizace jej požádala o spolupráci při přípravě několika odborných konferencí. Díky jeho zapojení do realizačního týmu jsme získali velmi zajímavé řečníky z veřejné správy i soukromé sféry, sponzory a partnery konferencí a značné množství účastníků konferencí. Proto mohu pana Šimrala na oblast PR jednoznačně doporučit.

Jakub Lelek
Senior Trade & Investment Adviser, British Embassy Prague

S Janem jsem měl tu čest pracovat na Britském Velvyslanectví v Praze, kde měl na starosti vedení týmu komunikace. Musím ocenit jeho profesionalitu, kreativitu, cit pro detail, výbornou znalost českého mediálního prostředí a schopnost poradit tak, aby jakákoliv aktivita měla co největší mediální dopad. Jsem plně přesvědčen, že pro vaši společnost/projekt/akci udělá maximum, ať už se bude jednat o kompletní přípravu PR strategie, krizovou komunikaci či základní analýzu a poradenství s cílem zlepšit mediální potenciál vašich aktivit.

Adam Čermák
projektový manažer, Moravskoslezské Investice a Development, a.s.

Jan Šimral pro nás v Ostravě vedl 4hodinový seminář „Sociální sítě v byznysu“ určený pro zástupce firem z různých oborů z celého Moravskoslezského kraje. Dle zpětné vazby, kterou jsme od účastníků dostali, byli velmi spokojeni, odnesli si mnoho poznatků, které hned začali využívat v praxi, a celý seminář označili za velmi přínosný a kvalitní.

Radka Havlenová
manažerka marketingu, dříve Top Vision, nyní DHL Express

Honza Šimral nám ve firmě Top Vision zaměřené na manažerské vzdělávání pomáhal s PR. Se spoluprací jsem byla velmi spokojena. Honza připravil PR strategii a tu pak proaktivně uváděl v život. Uměl najít atraktivní témata, věděl, co novináři chtějí a potřebují. Pomohl nám být vidět v médiích.

Příklady mediálních výstupů

11 Magazín MF DNES
Magazín MF DNES
4 Právo
Právo
9 Tyinternety.cz
Tyinternety.cz
13 Novinky.cz
Novinky.cz
3 E15
E15
7 IT Systems
IT Systems
6 Deník
Deník
1 MF DNES
MF DNES
8 Blesk.cz
Blesk.cz
2 iHNed.cz
iHned.cz
5 Forbes
Forbes
10 Podnikatel.cz
Podnikatel.cz
12 Moderní řízení
Moderní řízení
200618 MF DNES Šéf na dálku scaled
MF DNES
200517 E15.cz Komentář Karla Pilaře Svoboda v práci
E15.cz
200424 LN Dětská razítka proti viru
Lidové noviny
200519 MF DNES II Výstup z průzkumu scaled
MF DNES
200504 Článek v MM Průmyslovém spektru Tajemství výroby razítek
MM Průmyslové spektrum
200623 Novinky.cz VŠ analýza
Novinky.cz
200714 TV Prima Tutor VŠ přijímací zkoušky
TV Prima